JAK TO DZIAŁA?

Po poznaniu Państwa wymagań odnośnie przyszłego logo firmy, zamówienie kierowane jest do odpowiedniego grafika, którego styl najbliższy jest względem Państwa oczekiwań.

Częste pytania:

Jak zacząć współpracę?

Musisz się z nami skontaktować i powiedzieć czego potrzebujesz dla swojej firmy. Prześlemy do Ciebie formularz, który pozwoli nam zrozumieć jakie projekty powinniśmy stworzyć.

Jak długo trwa proces tworzenia projektów?

Projektowanie jest etapem czasochłonnym, zazwyczaj klienci czekają 5 dni aby zobaczyć projekty.

Ile propozycji dla Ciebie stworzymy?

Każda realizacja jest inna, zazwyczaj tworzymy 4 indywidualne propozycje, ale zdarzało się, że propozycji było aż 10.  Nie poddajemy się, dzięki współpracy z klientem zawsze kończymy realizacje z sukcesem.

Czy na wybrany projekt mogę nanieść poprawki?

Oczywiście. Zawsze propozycje, które przedstawiamy są dopracowane w każdym szczególe, lecz jeżeli uważasz, że modyfikacja jest potrzebna, to wykonamy je dla Ciebie bezpłatnie.

Po wyborze projektu logo, jakie pliki otrzymam?

Otrzymasz cały komplet przygotowanych plików w różnych formatach zapisu. Wśród nich znajdziesz profesjonalne pliki wektorowe oraz rastrowe. Zestaw który otrzymasz pozwoli Ci eksploatować logo na wszelkich materiałach.

Co robimy gdy propozycje Ci się nie spodobają?

Projekty, które tworzymy zawsze są indywidualną kompozycją stworzoną na podstawie oczekiwań klienta, które przekazuje nam na początku współpracy. Jeśli uznasz, że projekty nie do końca oddają charakter Twojej firmy,  na pewno po omówieniu tych projektów, stworzymy takie abyś był usatysfakcjonowany.

Czy płacę całość za usługę z góry?

Absolutnie. Nikt nie lubi kupować kota w worku. Opłacasz jedynie etap koncepcyjny, czyli stworzenie różnych propozycji, dopiero po akceptacji logo, rozliczamy całe zlecenie.

Napisz teraz!

Wyślemy Ci niezobowiązującą ofertę.

Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i powiesz czego Ci potrzeba, a przedstawimy ci bardzo dobrą oferte.

share on